S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení.

NOVINKY

arr34.11.2017: Novinky svadobné tiary vysoké!Nádherné luxusné novinky - svadobné korunky tiary. ... arr3Po novom - nové podmienky v platbáchTovar skladom aj na 100% dobierku, objednávkový tovar  s možnosťou  80% platby vopred, pri tovare... arr3Showroom - výstavná sieň !Chystáme nový showroom - výstavnú sieň  - v nových vačších priestoroch :)  Ukážky z našich eshopov, ... arr3nová kolekcia na 1.sv.prijímanie...absolútna novinka, nežné a princeznovské, ale i elegantné modely pre dievčatká... arr3detské princeznovské šaty - LEINeustále sa dopĺňajúce luxusné šaty pre malé princezné :)  Kolekcie LEI sú pre dievčatká i pre...

KONTAKTY

Diva-Princess.sk
Ľ. Pavetitša 35
91943 Cífer
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

predaj 59,90 EUR
iba na objednávku
predaj 73,90 EUR
iba na objednávku

AKO NAKUPOVAŤ
Ako nakupovať

Štandartným spôsobom je klasický nákup - kliknúť na ikonu KÚPIŤ - avšak ak Vám tento spôsob nevyhovuje, obráťte sa so svojou otázkou či objednávkou na e-mail a budú vám zodpovedané otázky.

Pozor!

Nie vždy je uvedená možnosť výberu veľkosti v objednávke - nedá sa teda zakliknúť. Je to z dôvodu, že zákazník nie vždy odhadne správnu veľkosť.

Preto zo skúseností požadujeme písomne do poznámky v objednávke uviesť miery. Pri šatách je to hlavne: výška postavy, dlžka od ramena po koleno /príp. po zem, po kotník/, obvod hrudníka, obvod pásu, obvod bokov.

Pri deťoch a teenegeroch aj vek.  To sú základné údaje. Hlavne pri svadobných šatách či plesových róbach ale i retro modeloch konzultujeme spolu tieto informácie.

 

Po vyplnení objednávky Vám príde potvrdzujúci e-mail. Následne zasielame informácie, pokyny, prípadne odpovede na otázky uvedené vo Vašej objednávke.

 

Platby sa t.č. vykonávajú:

* na dobierku v plnej miere - iba pri tovare, ktorý je skladom /teda ihneď k odberu/

* platbou vopred v plnej miere - pri tovare na objednávku do výšky 100 EUR

* platbou vopred 80% - pri objednávke nad 100 EUR a doplatok 20% pri prevzatí tovaru na pošte, či kuriérovi


Doprava:

- Slovenská pošta cenník zásielok - Slovensko - bez dobierky - do  2 kg:


 

 

ZTcxZT