S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení.

NOVINKY

arr34.11.2017: Novinky svadobné tiary vysoké!Nádherné luxusné novinky - svadobné korunky tiary. ... arr3Po novom - nové podmienky v platbáchTovar skladom aj na 100% dobierku, objednávkový tovar  s možnosťou  80% platby vopred, pri tovare... arr3Showroom - výstavná sieň !Chystáme nový showroom - výstavnú sieň  - v nových vačších priestoroch :)  Ukážky z našich eshopov, ... arr3nová kolekcia na 1.sv.prijímanie...absolútna novinka, nežné a princeznovské, ale i elegantné modely pre dievčatká... arr3detské princeznovské šaty - LEINeustále sa dopĺňajúce luxusné šaty pre malé princezné :)  Kolekcie LEI sú pre dievčatká i pre...

KONTAKTY

Diva-Princess.sk
Ľ. Pavetitša 35
91943 Cífer
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

predaj 59,90 EUR
iba na objednávku
predaj 73,90 EUR
iba na objednávku
predaj 73,90 EUR
iba na objednávku

Úvod » kolekcia - TRINI - Sense

kolekcia - TRINI - Sense

Svadobné šaty rozdelené podľa strihu a farby:


Svadobné šaty sú určené na kúpu. Model bude objednaný len pre Vás a teda na Vaše miery s Vašimi  požiadavkami. Čas dodania,   miery, doplnky to všetko  podľa individuálnej dohody.   Nevesty zdiaľky môžu konzultovať cez    e-mail, ostatné nevesty rada privítam na konzultáciu do môjho nového showroomu, kde môžete zadať svoju objednávku.

Termín si treba vopred dohodnúť - môže byť aj nevšedný: víkend, sviatok, večer, noc... :)

Showroom nie je klasickou požičovňou, je miestom prijatia a odovzdania zákaziek a nájdete v ňom vzorkový tovar z našich e-shopov.
ostatné info :   princess.divaglamour@gmail.com

 

 

MzYzYjRlM